Klempíř / karosář – praxe výhodou (až 40.000 Kč) #1972

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* oprava a údržba karosérií vozidel
* vrtání, řezání, broušení či pájení a další práce spojenou s opravou vozidel
* svařování v ochranné atmosféře
* montáž a demontáž částí motorových vozidel
* práce s výkresy / technickou dokumentací

Zaměstnanecké výhody, benefity

* nadstandartní platové i pracovní podmínky
* hranice výše mzdy není pevná, ke každému uchazeči přistupujeme INDIVIDUÁLNĚ
* prémie i bonusy ke mzdě
* placené přesčasy
* 5 týdnů dovolená
* příspěvek na penzijní připojištění
* možnost užívání firemního vozidla
* firemní akce, školení
* lokalita: Brno

Informace o náboru

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku. Klíčová slova: automechanik, práce v Brně, práce v autoservisu, autokarosář, autočalouník, karosář, práce , klempíř, autoklempíř, oprava karosérií Brno, práce v pneuservisu…
Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Prodej, distribuce a opravy automobilů a motocyklů

Autoservis Serv-All, s.r.o., se sídlem v Brně, zaměřující se na komplexní služby v oblasti oprav a údržby automobilů, hledá do svého týmu kolegu na pracovní pozici AUTOKLEMPÍŘ / KAROSÁŘ.
Práce pouze na 1 směnu s možností využívání firemního automobilu.
Neváhejte zaslat životopis a my se Vám obratem ozveme! :)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* min. vyučen v oboru
* zkušenosti na pracovní pozici karosář či klempíř – velkou výhodou
* schopnost používání klempířských nástrojů (bruska, vrtačka, apod.)
* manuální zručnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4578925  Datum zveřejnění: 15.5.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc