Prodejní asistent/ka; vedoucí prodejny (až 46.000 Kč) #1976

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
31 000 - 46 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* údržba vzhledu prodejny a vytváření vizuální stránky obchodu
* profesionální a nadstandartní zákaznický servis
* komunikace a budování vztahů se zákazníky
* práce s luxusní módou a přímý prodej
* příjem a vybalování zboží
* vyřizování případných reklamací

Zaměstnanecké výhody, benefity

* mzdové ohodnocení asistent/ka prodeje (31 – 35.000 Kč)
* mzdové ohodnocení vedoucí prodejny (42 – 46.000 Kč)
* možnost kariérního růstu
* provize z prodeje (formou procent) - výše Vaší výplaty je ve Vašich rukách.
* provize za splnění měsíčních cílů.
* zaměstnanecká sleva 40 % pro Vás a Vaše blízké.
* obdržíte oblečení značky Heavy tools na každou sezónu pro nošení na pracovišti zdarma + 2x ročně možnost zakoupení obuvi s 80% slevou.
* káva na pracovišti zdarma
* přátelský a nápomocný tým, protože věříme, že atmosféra je v práci důležitá.
* smlouvu na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení
* nástup od 10.6. nebo domluvou
* lokalita: Praha - Šterboholy

Informace o náboru

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.
Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku. Klíčová slova: prodavač, asistentka prodeje, prodejce, prodavačka v obchodě, obchodní poradce, práce v Praze, obchodní asistentka v obchodě, prodavač sportovních věcí, vedoucí prodeje, vedoucí prodejny se sportovním oblečením, manažer prodejny, vedoucí prodavač, sales asistent…
Jobs Contact Personal, s.r.o. se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.
Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

Do zcela nové prodejny sportovní značky HEAVY TOOLS v Praze – Šterboholy hledáme celý nový prodejní tým, a to jak šikovné prodejní asistentky / asistenty, tak i vedoucí celé prodejny.

Můžete se těšit na provize z prodeje i zaměstnanecké slevy! Tak se nám neváhejte ozvat. Těšíme se. :)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* min. středoškolské vzdělání
* zkušenost v obchodě s módou a vynikající komunikační schopnosti při obsluhování zákazníků
* reprezentativní vystupování a smysl pro detail i časová flexibilita
* český jazyk nutností (angličtina – výhodou)
*uživatelská znalost PC
* smysl pro zodpovědnost a samostatný přístup ke svěřeným úkolům
* ochota práce ve směnném provozu s otevírací dobou dle Fashion Outlet Areny 10:00-20:00 hod

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4581636  Datum zveřejnění: 18.5.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 31 000 Kč/měsíc