Neomezené sickdays má u nás každý C# Vývojář - až 85.000 Kč

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Zlín, Česko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
Od 50 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Práce na produktu, který slouží k řízení strojírenské výroby pro naše zahraniční zákazníky (od USA až po Čínu)
* Vývoj webové aplikace v C# .NET
* Práce s MS SQL, Entity frameworkem a WCF
* Rozvoj znalostí s podporou týmu profesionálů

Zaměstnanecké výhody, benefity

* NEOMEZENÉ sickdays – fakt! neomezené!
* Flexibilní pracovní doba – možnost
* Nadprůměrné ohodnocení v rámci IT, důchodové spoření, bonusy navázané na výkon v projektech nebo výkon firmy
* Zázemí stabilní, rodinné firmy, která je na trhu téměř 30 let
* Jazykové kurzy (AJ, NJ) na pracovišti
* A spoustu dalších benefitů - stravenky, občerstvení na pracovišti, příspěvky na penzijní pojištění...

Informace o náboru

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Jsme menší zlínská firma s rodinným prostředím, která je na trhu už více jak 25 let. Vyvíjíme náš vlastní systém pro řízení strojírenské výroby a máme spoustu spokojených klientů po celém světě.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* Měla/a bys mít znalost jazyka C# v prostředí .NET
* Znalost SQL databází – ideálně MS SQL
* Angličtina na úrovni čtení technické dokumentace

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4583882  Datum zveřejnění: 26.2.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 50 000 Kč/měsíc