Top! Projekťák do herního průmyslu - 50.000-90.000 Kč!

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
50 000 - 90 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* kreativní a smysluplný produktový rozvoj orientovaný na zákazníka
* aktivní řešení zákaznické požadavky
* spolupráce se zákazníkem při řešení technických a organizačních problémů
* budování vztahu se zákazníkem na všech úrovních
* odpovědnost za plánování, koordinaci a realizaci projektů u daného zákazníka
* úzká spolupráce s interními a technickými týmy a dalšími odděleními napříč společností
* tvorba pravidelného reportingu vedení společnosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

* práci ve firmě se stabilním zázemím
* nástup ihned nebo dohodou
* částečný home office
* práci na HPP / IČO
* práci v centru Brna
* řadu zaměstnaneckých benefitů
* možnost vést komplexní projekty, které bude znát každý
* individuální přístup

Informace o náboru

Zaujala Vás tato pracovní nabídka?

Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis.
Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.

Jobs Contact Personal, s.r.o. se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Společnost zabývající se vývojem komplexních herních systémů.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Praxe na pozici/v oblasti

Projektový manažer

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* zkušenosti s vedením projektů
* velmi dobré organizační schopnosti
* zodpovědnost, smysl pro detail
* práce v týmu, i samostatně
* základní IT znalosti (HTML, SQL, SSL, sítě, protokoly, aj.)
* pokročilý uživatel produktů MS Office, Total Commander, PSPad
* velmi dobrá komunikace v anglickém jazyce slovem i písmem

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4584833  Datum zveřejnění: 23.5.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 50 000 Kč/měsíc