Přípravář/ka zakázek pro výrobu plastových oken #1985

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Žďár nad Sázavou, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* objednávání doplňků, zpracovávání montážní dokumentace
* zaměření stavebních otvorů na stavbě
* zpracování výrobní dokumentace
* koordinování průběhu přidělených zakázek

Zaměstnanecké výhody, benefity

* budete se podílet na zajímavých zakázkách
* získáte stabilní práci
* dostanete velmi dobré finanční ohodnocení odpovídající dosahovaným výsledkům
* máme pro Vás zajímavé firemní benefity
* 25 dní dovolené
* příspěvek na stravování
* cafetérie
* firemní akce
* lokalita: Žďár nad Sázavou

Informace o náboru

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.
Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku. Vhodné i pro: technik ve stavebnictví, technolog ve stavebnictví, statik, přípravář, rozpočtář, kalkulant, projektant, stavební inženýr.
Jobs Contact Personal, s.r.o. se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.
Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Společnost PKS okna a.s. přijme pro lokalitu Žďár nad Sázavou kolegu / kolegyni na pracovní pozici Přípravář/ka zakázek pro výrobu plastových oken. Máte ukončené SŠ vzdělání stavebního / technického směru, dobrou znalost PC, řidičský průkaz sk. B a mezi tvé silné stránky patří pečlivost a zodpovědnost? Pak hledáme právě Tebe! Nabízíme stabilní práci s velmi dobrým finančním ohodnocením a zajímavé firemní benefity. Neváhej nám zaslat svůj životopis a my se Ti ozveme zpět.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

stavební

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* ukončené SŠ vzdělání stavebního případně technického směru, vyšší vzdělání výhodou
* dobrá znalost PC (zejména program AutoCAD výhodou, případně jiný technický program)
* technické myšlení
* řidičský průkaz sk. B podmínkou
* pečlivost a smysl pro detail, aktivní přístup
* zodpovědnost a samostatnost
* ochota neustále se vzdělávat

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4587032  Datum zveřejnění: 25.5.2023