Desktopový i webový .NET vývojář (2200 - 3000€)

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Miesto práce
Košice, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Vývoj desktopové aplikaci pro konfiguraci a monitorování našch zařízení pro ovládání procesů v energetice.

Zamestnanecké výhody, benefity

* Možnost spolupracovat na zajímavých projektech v rámci R&D týmu
* Neformální firemní kulturu a přátelskou atmosféru
* Home office, flexibilní pracovná doba
* Komplexní adaptační proces "ušitý" nováčkovi na míru
* Vzdělávání na zvýšení odborné kvalifikace a podpora leadership potenciálu
* Jazykové vzdělávání
* Týmové snídaně, večeře a teambuildingy
* Relax zóny v našich prostorech a terasa pro příjemnější pracovní přestávky
* 25 dní dovolenké + 3 sick days na kalendářní rok
* Dárkové Edenred poukázky - čtvrtletně 150 EUR (600 EUR /rok
* Stravenky 5,10EUR/den nebo příspěvěk na stravné v hodnotě 3,71 EUR/deň

Informácie o výberovom konaní

Zaujala Vás tato pracovní nabídka ? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopisve formátu MS WORD (ideálně .docx) na emailovou adresu [email protected]. Pokud jste již v minulosti s námi komunikovali, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta. Jobs Contact Personal, s.r.o. se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Vývoj řídicích jednotek pro výrobu energie a řízení motorů.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ICT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Osobnostné predpoklady a zručnosti

• 3 roky na pozici C#, .NET vývojář web nebo desktop aplikací
• Znalost C#, .NET
• WPF nebo .NET Core
• Angličtina na komunikativní úrovni – B1/B2
• SŠ/VŠ výhodou

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Personální agentura

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4594447  Datum zveřejnění: 5.6.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac