Pythoňák se zájmem o digitalizaci? Ozvi se! I pro juniory! (až 80.000 Kč)

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Ostrava, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 - 80 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Komunikovat se zákazníkem (analýza procesů, požadavků)
* Konfigurace systému, testování, monitorování a nasazení u zákazníka
* Úpravy systému pro optimalizaci procesů
* Řešení zákaznických požadavků a případných problémů se systémem
* Návrh adekvátních řešení a instalace
* Zapojení do některé z oblastí systému: Plánování výroby, Trasování výroby, Kontrola kvality, Reporting nad datovými sklady nebo interface s ERP/PLC/OPC

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Roční finanční bonus
* Flexibilní pracovní doba
* 25 dní dovolené
* Každoroční revize mezd
* Možnost práce z domu (Home Office)
* Finanční příspěvek na práci z domu
* V odůvodněných případech možnost práce 100 % vzdáleně
* Možnost se vzdělávat – externí kurzy a konference
* Jazykové kurzy – skupinové, individuální nebo online
* Stravenkový paušál (finanční příspěvek přímo do vaší mzdy)
* Příspěvek na penzijní připojištění (2–3 % z vaší měsíční mzdy navíc)
* Možnost dalšího kariérního růstu v rámci poboček v ČR i po celém světě
* Moderní kancelář s dobrou dopravní dostupností (vlak, autobus, tramvaj v blízkosti kanceláře)
* Možnost nákupu akcií společnosti
* Firemní parkoviště pro zaměstnance dojíždějící mimo Ostravu (platí pro Ostravskou pobočku)
* Notebook a mobilní telefon
* Asistenční linka – odborné poradenství (vztahy, práce, právo, finance a další)
* Volno navíc při mimořádných životních událostech
* Cafeteria systém benefitů (sport, zdraví, kultura, volný čas)

Informace o náboru

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Inovativní technologie v oblasti energetiky, průmyslu, infrastruktury.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* SŠ/VŠ vzdělání obor informatika, elektrotechniky, automatizace
* Zkušenost nebo zájem o rozvoj v programovacím jazyku Python
* Zkušenosti s ERP, MES nebo jinými informačními systémy, ze školy či z praxe
* Domluvíte se anglicky jak písemně, tak i ústně
* Nebojíte se samostatnosti ani týmové spolupráce
* Výhodou alespoň jedna z těchto technologií: OS Linux, cloudová platforma MS Azure, Object/Power BI, C, C++, C#, JavaScript, Metlab, Java, komunikační protokoly OPC/Modbus apod.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4595788  Datum zveřejnění: 6.6.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc