ERP programátor - oblast výroby (až 80.000 Kč / měsíčně)

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Zlín 1, Česko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
70 000 - 80 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Úspěšný tým vývojářů hledá novou posilu v podobě dobrého programátora, který nám pomůže s rozvojem ERP systému. Nový kolega bude mít na starost nasazení a provoz systému pro klienty z výrobních podniků z celého světa.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Benefitů máme fakt hodně. Kromě individuálního a přátelského přístupu ke každému z kolegů nabízíme i:
* neomezené sick-days
* flexibilní pracovní dobu
* možnost práce z domu
* stravenky
* jazykové kurzy (AJ,NJ) na pracovišti
* příspěvky na penzijní pojištění
* špičkové IT vybavení (telefon, notebook...) i k soukromému využití
* na pracovišti káva, čaj a další nealkoholické nápoje zdarma
* nadprůměrné ohodnocení v rámci IT
* důchodové spoření
* bonusy navázané na výkon v projektech nebo výkon firmy

Informace o náboru

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Rodinná společnost, která je na trhu více než 30 let. Zabývá se vývojem propracovaného ERP systému pro řízení podniků. Zákazníky najdete po celém světa, například v Rakousku, ve Švýcarsku, V USA i Číně.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* Zkušenost s programováním - ideálně SQL, C#/ .NET
* Chuť naučit se pracovat v prostředí PROGRESS - jazyk 4. generace pro zpracování velkého množství dat
* Angličtina nebo němčina na úrovni čtení technické dokumentace

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4737106  Datum zveřejnění: 25.3.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 70 000 Kč/měsíc