Superparťák QA engineer až 80.000 Kč

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Zlínský kraj, Česko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
plný úvazek
Termín nástupu
Dle domluvy
Mzdové podmínky (brutto)
60 000 - 80 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

  • testování aplikací na moderních projektech, kde se dostanete k Hi-tech zařízením
  • analýza potřebných postupů, pro perfektní zajištění kvality vyvíjeného SW
  • automatizace testů pomocí skriptů a nástrojů pro automatizované testování
  • spolupráce s vývojáři při identifikaci a nápravě chyb

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • 25 dnů dovolené
  • 2 sickdays
  • stravenkový paušál
  • občasný home-office
  • navýšení mzdy po 3 měsících a také po roce
  • pružná pracovní doba, core time 9:00 - 14:00
  • interní technické workshopy
  • certifikace
  • profitshare - podíl na zisku
  • podpora vzdělání
  • karierní růst (možnost vyzkoušet si vedení týmu)
  • profesní růst (přechod na jiné projekty)
  • notebook
  • přátelské prostředí, pohodový kolektiv
  • občerstvení na pracovišti (káva, čaj, mléko, šťávy, sladkosti)
  • pizza obědy
  • fotbálek
  • pravidelný firemní sport (fotbal, florbal)
  • teambuildingy
  • firemní akce - večírky, hory, dětský den, šifrovačka, atd.

Informace o náboru

Do našeho týmu hledáme superparťáka QA engineera, který má zkušenosti s automatizovaným testováním. Nabízíme super benefity, máme tu fajnové finanční odměny a je tu prostor pro kariérní růst.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Naše společnost se zabývá vývojem custom softwaru pro různá odvětví. Ať už se jedná o zdravotnictví, pojišťovnictví, ekologii, tak i třeba pro elektrotechniku nebo pro letecký průmysl.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Informační technologie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • Zkušenost s automatizovaným testováním SW a znalost základních hodnot a principů v oblasti SQA
  • Znalost některého ze základních programovacích nebo skriptovacích jazyků (C# .NET, C++, Python, Javascript, PowerShell)

  • Výhodou:
    Znalost agilních metodik vývoje SW
ID: 4758060  Datum zveřejnění: 12.4.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 60 000 Kč/měsíc