Elektromontér CNC strojů - 1 směna! (mzda až 45.000 kč)

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
38 000 - 45 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* montáž a servis elektronických a mechanických částí obráběcích strojů v naší hale nedaleko centra Brna
* skládání jednotlivých sestav a podsestav vertikálních a horizontálních CNC soustruhů
* instalace řídícího systému do hotových soustruhů
* později se zkušení pracovníci dostanou i výjimečně na externí pracoviště při instalaci a servisu strojů u zákazníka (krátkodobé výjezdy - ČR a EU)

Zaměstnanecké výhody, benefity

* práce pouze na 1. směnu nedaleko centra Brna s dobrou dostupností pomocí MHD
* prémie v rámci 13 a 14. mzdy
* 5 týdnů dovolené
* příspěvek na dopravu
* příspěvek na důchodové připojištění
* stravenky
* zajištění pracovního oblečení včetně praní a další...

Informace o náboru

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.

Tato nabídka je vhodná pro: Servisní techniky, Elektromontéry, Elektrotechniky, Elektrikáře, Elektroúdržbáře apod.

Jobs Contact Personal, s.r.o. se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Strojírenská společnost zabývající se montáží a servisem vertikálních a horizontálních CNC soustruhů vlastní výroby, právě do svého týmů hledá ELEKTROMONTÉRA. Pokud máte zkušenosti například s elektroúdržbou nebo montážemi výrobních strojů, tak se nám neváhejte ozvat!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Elektrotechnické obory

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* vzdělání v elektro oboru
* min. §5 a vyšší (Vyhláška 50 nebo nově NV 194/2022)
* zkušenosti s montáží výrobních strojů nebo elektroúdržbou výrobních zařízení
* znalost výkresové dokumentace

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4776995  Datum zveřejnění: 5.3.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 38 000 Kč/měsíc