Energetický specialista (70-90.000 Kč) #2179

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
70 000 - 90 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti


* Osvědčení energetického specialisty

Zaměstnanecké výhody, benefity


* Svobodné prostředí pro kreativní práci - jsme rychle rostoucí firma, žádný korporát - hledáme cesty jak přinášet zákazníkům vysokou přidanou hodnotu co nejefektivněji - bez svolení 5ti šéfů.

* Možnost být hlavou týmu, nebo specialistou, který udává tón konkrétních služeb.

* Otevřenost a odpovědnost - aktuálně je nás asi 25 a nikdo není páté kolo u vozu.

* Firmu, která má za sebou stovky zakázek - dost na to, aby měla řadu spokojených zákazníků a dobré jméno, málo na to, aby nebylo co zlepšovat a kam růst.

Informace o náboru

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.

Jobs Contact Personal, s.r.o. se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Jste energetický specialista, máte zkušenosti a rádi byste hráli klíčovou roli v týmu? Hledáte zaměstnavatele, který se nevěnuje jen energetice, ale je aktivní v celé oblasti životního prostředí a klimatické změny?

ASITIS je inovačním lídrem v oblasti klimatické změny. Od adaptačních strategií přes SECAPY, družicová data a mezinárodní projekty najdete v našem portfoliu také řadu energetických služeb. Jsme praktici – koncepční poradenství u nás vychází ze znalosti dalších kroků. Nenavrhujeme věci, které nemají smysl, nebo které nejsou realizovatelné. S některými zákazníky řešíme koncepční otázky, s jinými se věnujeme konkrétním projektům. Od ministerstev, přes kraje, nově vznikající energetická společenství, statutární města až po školku či malou firmu.

Hledáme kolegu, který posílí naše kompetence v oblasti energetiky.

Víte, co a jak a máte roky praxe, nebo máte ambice, které prozatím zůstaly nenaplněny? Pojďme se bavit o tom, jak má vypadat Vaše práce a platové podmínky.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

energetika, stavebnictví

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti


* Osvědčení energetického specialisty – nebo možnost v blízké době osvědčení získat

* VŠ v oblasti energetiky či stavebnictví

* Zkušenosti v oblasti energetiky

* ŘP sk. B

* Otevřená hlava novým nápadům a rozvoji oboru

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4789400  Datum zveřejnění: 20.3.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 70 000 Kč/měsíc