Konzultant městské zeleně s AJ (40-60.000 Kč) #2180

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 - 60 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti


* Hledáme kolegu, který se stane klíčovou postavou naší inovativní služby UpGreen.

* V dané roli uplatníte zkušenosti z oblastí: krajinářské architektury, produktového managementu, poskytování služeb veřejné správě, poradenství pro management, business developmentu.

* Služba UpGreen je inovativní služba založená na poznání městské zeleně v širších souvislostech s využitím družicových snímků. Kombinuje zkušenosti z oblastí zeleně, adaptace na klimatickou změnu, zpracování družicových snímků a zpracování dat.

* Návrh služby vyhrál již druhý mezinárodní tendr Evropské vesmírné agentury a nyní bude služba demonstrována v dánské Kodani a portugalském Lisabonu.

* Do týmu hledáme aktivního kolegu, který bude dostatečně časově flexibilní na to, aby mohl být oporou našim zákazníkům a partnerům po Evropě. Člověka, který bude zvídavý, bude ho zajímat, jak problematiku řeší různé municipality a co by služba měla umět, aby jim pomohla vyřešit jejich problémy. Zároveň musí být komunikativní, aby minimálně v anglickém jazyce zvládal vést analytická jednání i diskuze o benefitech služby.

* Interně roli nazýváme – hlavní konzultant.

Zaměstnanecké výhody, benefity


* Odpovídající mzdové ohodnocení a benefity.

* Příležitost rychlého profesního růstu.

* Svobodné prostředí pro kreativní práci v kolektivu řady odborníků z různých oblastí.

* Ambice prosadit se s evropsky inovativními službami v jednom z nejtěžších segmentů – B2G.

* Příležitost zlepšit život milionům Evropanů.

* Firmu, která má za sebou stovky zakázek – dost na to, aby měla řadu spokojených zákazníků a dobré jméno, málo na to, aby nebylo co zlepšovat a kam růst.

Informace o náboru

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.

Jobs Contact Personal, s.r.o. se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Hráli byste rádi klíčovou roli v rámci inovativního projektu pro Evropskou vesmírnou agenturu? Jste specialista v oblasti městské zeleně, urbanismu a máte zkušenosti s komunikací s veřejnou správou? Láká vás cestování po Evropě – ze začátku třeba do Dánska či Portugalska? Hledáte zaměstnavatele, který je aktivní v oblasti životního prostředí a klimatické změny?
Pak čtěte dál!
ASITIS je inovačním lídrem v oblasti klimatické změny. V našem portfoliu najdete zpracování adaptačních strategií včetně využití družicových dat, akční plány pro udržitelnou energii a klima, energetické koncepce a mezinárodní projekty v oblasti adaptace na klimatickou změnu. Jsme praktici – koncepční poradenství u nás vychází ze znalosti dalších kroků. Nenavrhujeme věci, které nemají smysl, nebo které nejsou realizovatelné.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

krajinná architektura, urbanismus

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti


* VŠ vzdělání v odpovídající oblasti – ideálně krajinná architektura, urbanismus, popř. související.

* Aktivní znalost angličtiny umožňující profesionální práci – pracovní pohovor bude zahájen v anglickém jazyce, druhý evropský jazyk výhodou.

* Předchozí zkušenosti v některé z následujících oblastí: práce v oblasti krajinářské architektury (oblast systémů sídelní zeleně), poradenství pro veřejný sektor, poradenství pro management, produktový management – rozvoj inovativní služby (start-up/spin-off).

* Schopnost rychle se učit velké množství nových věcí.

* Samostatnost a tah na bránu.

* ŘP sk. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4789448  Datum zveřejnění: 20.3.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc