HR Recruiter/obchodník - pojď k nám růst a budovat (až 70.000 kč)

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
50 000 - 70 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* nejprve se naučíš jak komunikovat s kandidáty i firmami a vlastně celkově poznáš tajemství, o čem naše práce je
* každá profese potřebuje jinou strategii na oslovení - zde se kreativitě meze nekladou
* denní kontakt s kandidáty, kterým pomáháme dozvědět se o nejlepší nabídce, jak zaujmout na pohovoru anebo jak se s budoucím zaměstnavatelem domluvit
* pracujeme s databázemi, inzercí, sociálními sítěmi, atd.
* postupně se dostaneš i do obchodu - naučíš se vedení obchodních jednání s novými firmami a postupně si budeš tvořit své "portfolio"
* naše práce je hodně online - budeš potřebovat hlavně počítač (MS Office a náš interní systém) a telefon
* budeš se osamostatňovat ve své práci, ale nadále budeš součástí nápomocného kolektivu, který rád tráví společný čas

Zaměstnanecké výhody, benefity

* zajímavý fix a neomezené provize (provize máme bez stropu - je tedy na TOBĚ, zda budeš chtít sbírat osobní i firemní rekordy)
* pružná pracovní doba
* k dispozici veškeré vybavení pro práci, telefon i pro osobní využití (volné minuty, sms i data)
* 25 dní dovolené (a po 2 odpracovaných letech dalších 5 dní navíc)
* různé příspěvky (stravenkový paušál, penzijko, Multisportka, šalinkarta,...)
* pravidelné společně akce, které jsou vždy něčím výjimečné a nezapomenutelné
* sídlíme v moderních nových kancelářích s dobrou dostupností (MHD, parkování)

Informace o náboru

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

Jsme specializovaná personální agentura Jobs Contact

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* SŠ/VŠ vzdělání (pozice je vhodná i pro ABSOLVENTY)
* máš chuť učit se a růst v dynamickém oboru
* jsou potřeba už nějaké předchozí zkušenosti z obchodu (prodej, prezentace produktů, finance, apod.)
* máš zájem si budovat osobní značku
* zvládáš formální komunikaci slovem i písmem (osobní schůzky, telefony, emaily)
* ŘP sk. B - do budoucna budeš jezdit na obchodní jednání firemním automobilem

ID: 4797504  Datum zveřejnění: 2.4.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 50 000 Kč/měsíc