Elektro projektový manažer až 75 000 Kč

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Brno-střed, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 60 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

  • vedení technického projektu od A-Z:
  • plánování a uskutečnění daného projektu
  • spolupráce napříč odděleních (účetní, obchodní, back office)
  • zajišťování materiálu
  • dodržování termínů a finančního budgetu
  • práce s projektovou dokumentací
  • komunikace s dodavateli technologií
  • komunikace se zákazníkem

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • 30 dnů dovolené
  • sickdays
  • stravenkový paušál
  • 13. plat
  • Multisportka
  • služební telefon, notebook
  • firemní vůz
  • bonusy a prémie
  • zvýhodněné půjčky a pojištění pro zaměstnance
  • příspěvek na důchodové spoření
  • osobní a profesní koučing
  • vzdělávací kurzy
  • teambuildingy (lázeňské pobyty, golf, motokáry, turistické výlety,...)
  • snídaňové pondělky
  • káva, čaj, drobné občerstvení na pracovišti
  • Dogfriendly office

Informace o náboru

Přidej se k nám, jestli-že máš zkušenosti jako projektový manažer, vedení projektů zvládáš levou zadní a ve světě elektra (konkrétně slaboproudu), se cítíš jako doma.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Jsme česká firma s 20 letou praxí, která se zaměřuje na implementaci elektronických zařízení. Pro práci používáme nejpokročilejší technologie na trhu. Dbáme na férové jednání a na to, aby naši zaměstnanci byli spokojení. Držíme za jeden provaz, proto je u nás důležitá komunikace, vzájemné naslouchání a týmová podpora.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Elektrotechnika, projektové řízení

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • zkušenost na obdobné pozici minimálně 2 roky
  • minimálně středoškolské vzdělání elektrotechnického zaměření
  • platný §5 dle 50/1978 nebo §6 dle NV 194/2022
  • na uživatelské úrovni ovládáte MS Office
  • máte zkušenost programu AutoCAD
  • vlastníte ŘP. skupiny B a jste aktivním řidičem
ID: 4800082  Datum zveřejnění: 4.4.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 60 000 Kč/měsíc