Kreativní Konstruktér herních konzolí až 80.000 Kč

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Brno-střed, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
60 000 - 80 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

  • Čeká Tě konstrukční vývoj mechanických a elektromechanických celků herních konzolí
  • Budeš si připravovat technický návrh a patřičný design konzolí
  • Zde je také potřeba vytvořit technickou dokumentaci, dle které se budeš orientovat nejen Ty, ale i výroba a montáž
  • Prototypy budeš konstruovat a poté zábavně testovat
  • Komunikace napříč oddělením zde nesmí chybět, všichni si pomáháme

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • 30 dnů dovolené
  • Stravenkový paušál
  • Multisport karta
  • Penzijní pojištění
  • Flexibilní pracovní doba
  • Notebook, telefon
  • Finanční budget pro seberozvoj
  • Občerstvení na pracovišti (káva, čaj, firemní zmrzlina, ovoce)
  • Teambuildingy (motokáry, deskovky, únikovky, paintball, hiking)
  • Pet friendly office
  • 13. plat
  • Finanční bonusy, prémie
  • Možnost koupi podílu na zisku společnosti

Informace o náboru

Navrhuj a vyvíjej s námi herní konzole budoucnosti. Nabízíme 30 dnů dovolené, 13. plat, moderní zázemí uprostřed Brna a mnoho dalšího.
Pro více informací mě neváhej kontaktovat.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Mezinárodní společnost, se sídlem uprostřed Brna, která se zaměřuje na vývoj a konstrukce herních konzolí a mnoho dalšího.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Strojírenství, konstruktér

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • Zkušenost s CAD programem (nejlépe Solidworks)
  • Máš předchozí praxi na pozici designéra/vývojového konstruktéra
  • Již dříve jsi konstruoval menší komponent
  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni

  • Výhodou:
  • Zkušenost s jemnou mechanikou
  • Základy elektrotechniky
ID: 4801861  Datum zveřejnění: 8.4.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 60 000 Kč/měsíc