.NET XAML developer s AJ - Exkluzivní nabídka až 120.000 Kč

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Brno-střed, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 80 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

  • Vývoj uživatelského rozhraní řídícího systému pomocí WPF
  • Programování nových GUI ovládacích prvků
  • Implementace unit testů s využitím xUnit frameworku
  • Optimalizace existujícího kódu
  • Práce s Entity Frameworkem a MS SQL
  • Využívání technologie pro sdílení dat v reálném čase (DDS)

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • 30 dnů dovolené
  • Stravenkový paušál
  • Multisport karta
  • Penzijní pojištění
  • Flexibilní pracovní doba
  • Home office dle potřeby
  • Notebook, telefon
  • Finanční budget pro seberozvoj
  • Občerstvení na pracovišti (káva, čaj, firemní zmrzlina, ovoce)
  • Teambuildingy (motokáry, deskovky, únikovky, paintball, hiking)
  • Pet friendly office
  • 13. plat
  • Finanční bonusy, prémie
  • Možnost koupi podílu na zisku společnosti

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Nabízíme 13. plat, 30 dnů dovolené, nadupaný notebook a mnoho dalšího. Pro vývoj herních systémů hledáme zkušeného vývojáře, který ovládá WPF a pro svůj vývoj používá Entity Framework (jestli umíš code first, bylo by to super). Pokud máš s těmito technologiemi zkušenostI, neváhej nám zaslat životopis!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • Prokazatelné zkušenosti s WPF
  • Zkušenost s entity framework + návrh SQL databáze
  • Znalost vícevláknového programování
  • Znalost návrhových vzorů včetně MVVM (praktické zkušenosti)
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni

  • Výhododu:
  • Zkušenost se síťovou komunikací
  • Analytické myšlení, schopnost pracovat samostatně i v týmu
  • Znalost programování v jazyce C#
ID: 4802787  Datum zveřejnění: 8.4.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 80 000 Kč/měsíc