Inženýr automatizace/inovace dopravních strojů - Siemens PLC (70 - 110.000 Kč)

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
70 000 - 110 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme specialistu na servis a inovace procesní automatizace strojů / pohonů (22kV/450tun) řízených pomocí PLC Siemens, které spolu komunikují, provádějí přesné pohyby a musí fungovat 24/7 po dobu 30 let. Nadšence do automatizace, elektrotechniky a strojů zaškolíme.

* vývoj a příprava automatizace řízení strojů
* řízení projektů v oblasti inovací a servisu
* diagnostika poruch, návrh a realizace řešení
* správa projektové dokumentace
* komunikace s dodavateli a řízení servisního týmu
* práce na zcela novém projektu - "bezpilotní" řízení dopravních strojů (velká výzva)
* občasné pracovní cesty v rámci ČR a okolních zemí
* práce s informačním systémem
* pravá ruka vedoucího oddělení
* další sebevzdělávání

Zaměstnanecké výhody, benefity

* 25 dní volna
* půlroční a výroční finanční bonusy
* možnost příležitostně čerpat home-office
* služební auto, notebook, telefon
* stravenky / slušný příspěvek na stravování
* možnost závodního stravování
* občerstvení na pracovišti
* parkoviště v místě firmy
* příspěvek na sport
* firemní akce
* vzdělávací kurzy a školení
* zahraniční cesty v rámci EU
* pojištění odpovědnosti hrazené zaměstnavatelem
* další balíček benefitů (slevy nebo plně placené služby)

Informace o náboru

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Logistické služby

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Elektrotechnika, automatizace

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* SŠ / VŠ technického směru (ideálně elektrotechnika nebo strojní / dopravní automatizace)
* praktické zkušenosti s automatizací se systémy Siemens Simatic (diagnostika, S7, TIA, WinCC)
* znalost komunikačních standardů (Profibus, Profinet, sítě)
* schopnost číst a upravit elektro a jinou technickou dokumentaci v CAD SW
* schopnost řídit investiční a inovační projekty
* analytické myšlení
* komunikační dovednosti (s techniky, dodavateli technologie)
* časová flexibilita, možnost příležitostně cestovat v rámci ČR nebo do okolních států
* anglický jazyk - schopnost komunikovat s kolegy z poboček
* ŘP sk. B
* výhodou - znalost programu Eplan
* výhodou - orientaci v IT a základní zkušenost s SQL databází
* výhodou - pasivní znalost německého jazyka

ID: 4803471  Datum zveřejnění: 9.4.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 70 000 Kč/měsíc