ERP Konzultant 30 dnů dovolené + 13. plat až 95.000 Kč

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
70 000 - 95 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

  • Správa a údržba interního systému.
  • Business Central Microsoft Dynamics 365 NAV.
  • Podílení se na implementaci systému pro uživatele dle individuálních potřeb zákazníka.
  • Tvorba analýz.
  • Komunikace s vývojovým týmem, za účelem koordinace a monitorování postupu projektu.
  • Poskytování komplexní podpory klientovi. během celého procesu implementace.
  • Školení pracovníků pro tento systém.

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • 30 dnů dovolené
  • Stravenkový paušál
  • Motivující platový a bonusový systém
  • 13. plat
  • Notebook (i pro osobní účely)
  • Mobilní telefon ((i pro osobní účely)
  • Jazykové kurzy přímo na pracovišti
  • Technická školení
  • Spolupráce na mezinárodních projektech (Evropa, US, Čína)
  • Práce v příjemném pracovním prostředí
  • Teambuildingy
  • Občerstvení na pracovišti
  • Dog friendly office

Informace o náboru

Do našeho týmu hledáme ERP konzultanta se zaměřením na Microsoft Dynamics 365 NAV. Pokud umíte s jiným ERP systémem jako je například: Oracle, QI, SAP, Helios, Siemens a rádi byste vyzkokušeli jiný ERP systém, třeba ten od Microsoftu, přihlaste se, také Vás rádi uvidíme.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Patříme k předním průkopníkům a zároveň ke světové špičce ve sféře balení a exportu.
Systémy, pro které hledáme ERP konzultanty jsou postavené na Microsoft technologiích. Po celém světě zaměstnáváme více než 3000 pracovníků. V České republice máme několik menších poboček s příjemným zázemím. Pro více informací mě neváhej kontaktovat.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • Minimálně SŠ vzdělání
  • Zkušenost s podílením se na implementaci ERP systému (Microsoft Dynamics 365 NAV, ale oceníme i znalost systémů: Oracle, QI, SAP, Helios, Siemens).
  • Analytické myšlení.
ID: 4806282  Datum zveřejnění: 12.4.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 70 000 Kč/měsíc