Reagujte bez životopisu

Konstruktér ocelových konstrukcí (až 55.000 Kč) – i pro absolventy

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Prostějov, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
35 000 - 55 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

  • konstruování několikapatrových věží a plošin dle požadavku zákazníka
  • spolupráce s externími zaměstnanci (statici, aj.)
  • tvorba výrobní dokumentace
  • mezinárodní spolupráce s kolegy v zahraniční mateřské společnosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • 27 dní placeného volna (dovolená a zdravotní volno)
  • 13. plat
  • 7,5h. pracovní doba + 0,5h. na oběd
  • flexibilní pracovní doba
  • jazykové kurzy
  • částečně hrazené stravování
  • přesčasy lze použít jako náhradní volno
  • občerstvení na pracovišti, kafeterie

Informace o náboru

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx) na emailovou adresu [email protected]. Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Mezinárodní stabilní společnost.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Strojírenství / stavebnictví

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

program na 3D modelování - Mírně pokročilý

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • min. bakalářské VŠ vzdělání (stavební nebo strojní zaměření)
  • AJ nebo NJ podmínkou (převážně mluvená forma)
  • zkušenost práce modelováním v 3D programu
  • schopnost týmové, tak i individuální práce
  • kreativně smýšlející se smyslem pro detail
  • být pečlivý, systematický a důsledný
Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když vyplníte formulář.Odpovědět na nabídku
ID: 4817037  Datum zveřejnění: 29.4.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc