HW Developer - Electronics Circuit Design, SPICE / Altium, možno částečně HO (60 - 95.000 Kč)

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
60 000 - 95 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vývoj průmyslové elektroniky na PCB (analog / digitál / MCU / Spice simulace ) v R&D centru - exkluzivní nabídka pro vývojáře elektroniky, který je schopný pracovat na úkolu samostatně, ale v týmu dalších kolegů. Po úvodním zaškolení si sáhneš na mix-signal design (síťové karty, řídící moduly, nízkopříkonové aplikace), EMC, dohlédneš na layoutera, kritické části ověříš v simulaci a 1-2x ročně zamíříš mimo ČR. Neváhej a dej o sobě vědět ještě dnes!

* vývoj a simulace PCB elektroniky v analogové / digitální doméně
* dohled na provedení PCB layoutu
* účast na EMC testech - interní lab / externí test-house
* komunikace s kolegy (testeři, výroba, SW vývojáři, technická podpora, ...), vedením, zákazníkem
* úvodní zaškolení
* zahraniční pracovní cesty
* možnost psát testovací skripty v Pythonu

Zaměstnanecké výhody, benefity

* několik zajímavých mzdových bonusů
* částečný home-office možný
* finanční podpora na dopravu
* příspěvek na stravu
* příspěvky na různá pojištění
* příspěvky na volnočasové služby
* významný bonus přes systém kafetérie
* firemní telefonní tarify
* týden volna navíc
* úvodní technické zaškolení
* mezinárodní projekty

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Elektrotechnika

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* SŠ / VŠ vzdělání v oboru elektrotechnika nebo relevantní
* praxe na obdobné pozici
* praktické zkušenosti s vývojem v analogové/digitální doméně
* EMC - alespoň základní znalost v oblasti návrhu a testování
* zkušenost s EDA nástroji pro kreslení a simulaci (Altium, OrCAD, PSpice, ...)
* znalosti z oblasti PCB layoutu
* angličtina - schopnost ústně komunikovat s kolegy / nadřízeným
* možnost pracovních cest do zahraničí
* výhodou - schopnost napsat si test v Pythonu
* výhodou - jakýkoliv přesah do Embedded SW
* výhodou - řidičský průkaz

ID: 4818863  Datum zveřejnění: 29.4.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 60 000 Kč/měsíc