Specialista technické dokumentace pro vývoj SW / HW - Junior (30 - 38.000 Kč)

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Blansko, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 38 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Exkluzivní příležitost pro absolventy / juniory se zájmem o dokumentačně-analyticko-technickou činnost v oblasti vývoje SW aplikací s HW zařízení. Pokud máš zkušenosti ze školního projektu (semestrální projekt, bakalářská, diplomová práce, ...) nebo z obdobné pozice, neváhej a reaguje ještě dnes.

* vytváření technického zadání pro vývoj a testování SW aplikací a HW zařízení
* příprava technické dokumentace pro uživatele + pro implementaci a servis SW/ HW produktů
* implementace požadavků norem (zejména pro SW aplikace)
* samostatná tvůrčí práce pod odborným dohledem
* komunikace napříč odděleními

Zaměstnanecké výhody, benefity

* mzdové bonusy
* 25 dní dovolené
* pružná pracovní doba + core time
* stravenky v hodnotě 100Kč
* pracovní notebook + telefon
* příspěvek na penzijní připojištění
* fitness / wellness služby ve firmě
* možnost jazykových kurzů přímo ve firmě
* firemní team buildingové akce (kulturní, sportovní)
* další nepeněžní odměny

Informace o náboru

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Vývoj SW a HW aplikací

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

informační technologie nebo elektrotechnika

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* SŠ / VŠ v oboru informační technologie, elektrotechnika nebo relevantní
* praktické zkušenosti s tvorbou technické dokumentace (školní nebo komerční projekt)
* porozumění technickým normám a jejich aplikace do textového zadání
* schopnost pracovat samostatně
* uživatelská znalost MS Word + Excel
* schopnost komunikovat jak s vývojáři tak s projektovými / produktovými manažery
* znalost životního cyklu vývoje SW a HW + terminologie v oborech IT a Elektrotechnika
* řidičský průkaz sk. B
* angličtina - pasivní, porozumění technické dokumentaci
* výhodou - znalost normy IEC 62443

ID: 4819827  Datum zveřejnění: 30.4.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc