Instalační Inženýr | Pronikni do světa IT a procestuj svět | 40-60.000 Kč

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Zahraničí - ostatní, Francie, Austrálie (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 - 60 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Instalace našeho softwaru u klientů, které máme po celém světě

* Příležitost cestovat – od pár dnů až po 2 týdny

* Podpora zkušenějších kolegů, kteří Tě všechno naučí

* Práce s nejmodernějšími technologiemi a postupy

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Možnost remote spolupráce (samozřejmě Tě ale rádi uvidíme i osobně)

* Parádní kanceláře s relaxační místností a neomezenou zásobou nápojů (káva, čaj, džusy, …)

* Podporu v rozvoji – jazykové kurzy, odborné vzdělávání i mezinárodní konference

* Dostaneš od nás týden dovolené navíc a sick days k tomu

* Počítat můžeš i se služebním notebookem i telefonem

Pokud to pro Tebe zní zajímavě, určitě se ozvi!

Informace o náboru

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta. Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku. Jobs Contact Personal, s.r.o. se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Fascinuje Tě svět IT? Máš rád moderní technologie? Rád cestuješ?
Pokud jsi odpověděl 3x ANO, jsi náš člověk!
Jsme inovativní firma a náš unikátní software pomáhá společnostem po celém světě zefektivňovat výrobu – od zvyšování kvality výrobku, přes snižování spotřeby paliva, až po snižování emisí.
A protože jsme špička v oboru a náš produkt jde na dračku, potřebujeme další posily. Tvým úkolem bude přímo u našich klientů nainstalovat náš software. Ale nemusíš mít strach, nebudeš na to sám – všechno Tě naučí Tví zkušenější kolegové.
Zní to pro Tebe zajímavě?

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* Máš VŠ v oboru IT, Automatizace nebo Elektro

* Zajímáš se o svět IT a baví Tě technologie

* Zvládneš se domluvit anglicky

* Chceš cestovat po světě

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Jakub Šrubař
Tel.: +420725391785
E-mail: poslat životopis
ID: 4819877  Datum zveřejnění: 30.4.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc