Reagujte bez životopisu

Inženýr kvality pro sériovou výrobu (až 70.000 Kč)

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Vyškov, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
50 000 - 70 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

  • implementace nových projektů pro sériovou výrobu
  • tvorba výrobní dokumentace
  • příprava a aktualizace kontrolních plánů
  • snížení zmetkovitosti – návrh a kontrola nápravných opatření
  • řešení a evidence zákaznických reklamací
  • kontrola a práce s portály zákazníků

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • 25 dní dovolené
  • 13. plat
  • flexibilní pracovní doba
  • měsíční prémie – dle výkonu
  • možnost zahraničních stáží
  • příspěvky na dopravu, stravování, volnočasové aktivity
  • finanční odměny při pracovním a životním jubileu

Informace o náboru

Hledáme INŽENÝRA KVALITY PRO SÉRIOVOU VÝROBU pro úspěšnou nadnárodní společnost. Pokud chcete spojit svůj profesní život se zajímavým zaměstnáním a realizovat se v automotive průmyslu, tak neváhejte a pošlete nám svůj životopis!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Mezinárodní stabilní společnost.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

VŠ vzdělání technického směru

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • VŠ vzdělání technického směru
  • AJ nebo NJ podmínkou (slovem i písmem)
  • orientace v problematice norem a nástrojů kvality
  • zkušenost v oblasti kvality – ideálně automotive
  • být pečlivý, systematický, důsledný a komunikativní
  • řidičský průkaz skupiny B
Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když vyplníte formulář.Odpovědět na nabídku
ID: 4823476  Datum zveřejnění: 6.5.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 50 000 Kč/měsíc