Reagujte bez životopisu

Servisní technik SW – vhodné i pro absolventy (až 35.000 Kč)

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Blansko, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

  • výjezdy k českým zákazníkům na opravy instalovaných zařízení, převážně SW (opravy systémů a zařízení systémů Radiační kontroly)
  • opravy u zahraničních zákazníků, převážně SW
  • instalace a oživení monitorů radiace a SW systémů
  • vytváření a vedení technické dokumentace

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • 25 dní dovolené
  • 13. plat
  • notebook + mobilní telefon
  • flexibilní pracovní doba
  • stravenkový paušál
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • časté firemní akce
  • pravidelné sportovní akce, včetně odměn pro aktivní sportovce

Informace o náboru

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx) na emailovou adresu [email protected]. Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Mezinárodní stabilní společnost.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Servisní technik SW

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnického směru, IT nebo strojní obor
  • anglický jazyk – mírně pokročilý (čtení technické dokumentace, specifikace od zákazníků)
  • řidičský průkaz skupiny B
  • praktické použití SQL databází
  • základní znalosti hardware PC a sítí
  • znalost operačních systémů MS Windows (desktop a server)
  • schopnost instalovat a konfigurovat software na Windows a Linux
  • schopnost diagnostikovat stav softwaru podle log souborů
  • být pečlivý, samostatný a zodpovědný
Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když vyplníte formulář.Odpovědět na nabídku
ID: 4829987  Datum zveřejnění: 16.5.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc