Obchodní zástupce/manažer (30-60.000 Kč) #2229

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Olomouc, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 60 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* budeš aktivně pracovat na prodeji našich produktů s kolegy z celého týmu
* získávat nové firemní zákazníky
* udržovat a navyšovat obchodní prodeje s již zavedenými velkoobchodními odběrateli (Alza, TS Bohemia, eD Systém, Kaufland, atd.)
* budeš se podílet na obchodních strategiích, výběru nových produktů pro Českou republiku a okolní země a dalšího směřování naší firmy
* naučíme tě hledat obchodní příležitosti a využiješ své zkušenosti k budování portfolia stálých odběratelů včetně péče o ně
* budeš si samostatně řídit své obchodní projekty
* součástí bude i správa produktového portfolia, marketingová podpora nebo účast na veletrzích

Zaměstnanecké výhody, benefity

* fixní platové ohodnocení dle zkušeností od 30.000Kč
* kvartální osobní + obratové bonusy
* firemní vozidlo
* osobní i profesní rozvoj
* zaškolení
* mobilní telefon s výhodným voláním i pro tvé rodinné příslušníky
* stravenky
* káva na pracovišti
* kamarádský a nápomocný kolektiv

Informace o náboru

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Přijď pracovat do české společnosti BONA SPES, která každým rokem roste díky žádaným produktům u nejznámějších českých prodejců, pro-zákaznickému přístupu, ale hlavně díky nadšeným a pohodovým lidem v našem týmu, kterých si vážíme.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* máš rád/a lidi a baví tě obchodovat, komunikovat s nimi
* jsi při jednání aktivní a hledáš se zákazníkem společné vítezství
* jsi komunikativní a analytický typ s organizačními schopnostmi
* máš za sebou obchodní/prodejní zkušenosti
* máš chuť se posouvat a budovat s námi úspěšnou značku

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Martina Karolová
Tel.: +420602642915
E-mail: poslat životopis
ID: 4831138  Datum zveřejnění: 15.5.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc