Reagujte bez životopisu

Inženýr kvality (až 52.000 Kč) #2231

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Šlapanice u Brna, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
42 000 - 52 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* podpora projektových vedoucích v oblasti zajištění kvality v předsériové / projektové fázi - APQP

* tvorba dokumentace v rámci vzorování dílů - PPAP / VDA

* vytváření dokumentace - P-FMEA; Kontrolní plán; Flow-chart; PPAP; kontrolní postupy

* tvorba výrobní dokumentace z hlediska kvality

* kvalitativní posouzení dílů v rámci vzorování

* spolupráce na kalkulaci cen a zpracování nabídek z hlediska požadavků kvality

* řešení zákaznických reklamací

* podílení se na projektech trvalého zlepšování

Zaměstnanecké výhody, benefity

* platové rozmezí 42 - 52.000 Kč

* závodní stravování nebo stravenky

* 25 dní dovolené

* služební notebook, telefon

* perspektivní a stabilní zaměstnání

* odborné vzdělávání a osobní rozvoj

* letní a zimní firemní akce

* dárkové poukazy k jubilejním životním nebo pracovním výročím

* lokalita: Brno Šlapanice

Informace o náboru

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx).
Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.
Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem.
Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku. Tato nabídka je také vhodná pro: inženýr kvality, kvalitář, kontrolor kvality, manažer kvality, práce ve kvalitě Brno, kvalita Brno, automobilový průmysl kvalitář, inženýr kvality Brno,….

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Česká rodinná společnost se sídlem ve Šlapanicích u Brna působící na trhu od roku 1991 a zabývající se moderním ekologickým lisováním plastů, hledá kolegu na pracovní pozici INŽENÝR KVALITY. Praxe výhodou.
Jsme firma, která si zakládá na otevřené komunikaci mezi zaměstnanci a vedením, takže i každý nápad z Vaší strany je vítaný.

V případě, že vás pracovní nabídka zaujala, zašlete nám svůj životopis a my se Vám co nejdříve ozveme zpět.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* vzdělání v oblasti výroby a zpracování plastů (USO, VŠ) = výhodou

* komunikační a vyjednávací dovednosti, organizační schopnosti, ochota učit se novým věcem

* uživatelská znalost práce s PC

* praxe z výrobní firmy zabývající se automotive = výhodou

* praxe v oblasti projektového řízení nebo zákaznické kvality v automobilovém průmyslu = výhodou

* znalost AJ = výhodou

* znalost požadavků norem ISO9001; IATF16949 v oblasti kvality a řízení projektů = výhodou

* základní znalost tvorby dokumentace dle požadavků automotive zákazníků - VDA; QS9000; Formel-Q = výhodou

* základní znalost metodiky 8D; 5why; Ishikawa dia = výhodou

Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když vyplníte formulář.Odpovědět na nabídku
ID: 4831855  Datum zveřejnění: 16.5.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 42 000 Kč/měsíc