Reagujte bez životopisu

Hledáme C#/ C#+ React vývojáře! (nové technologie, pohodová firma)

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Brno - město, Česká republika (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
Od 50 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Urgentně potřebujeme rozšířit tým!!

Toužíš po práci, kde budeš mít skutečný dopad a svobodu volby technologií či projektů?

Pak pro tebe máme ideální nabídku!

Na co se můžeš těšit?

  • Volná ruka: Ať už tě zajímá vývoj samostatných her nebo integrace bankovních systémů, najdeme ti uplatnění v tom, co tě baví.
  • Práci na špičkových herních projektech: Vyvíjej a rozvíjej webové aplikace pro registrace, platební metody, CRM, zodpovědný gaming a integrace třetích stran. Zapoj se do celého cyklu vývoje – od návrhu až po testování.
  • Moderní technologický stack: ASP.NET MVC a .NET Core / .NET 8, Entity framework / EF Core, Microsoft SQL Server, Blazor, Visual Studio, Azure DevOps.
  • Příležitost učit se a růst: Podpoříme tě v rozvoji tvých dovedností a znalostí, ať už formou studijního volna na kurzy od Microsoftu, nebo interně v rámci týmu.
  • Přátelský a kreativní kolektiv: Pracuj s lidmi, kteří sdílí stejnou vášeň pro hry a technologie. Zapoj se do teambuildingových akcí, odpočiň si u PlayStation, zajdi si s kolegy do našeho fitka anebo je rozdrť ve stolím fotbálku. Zkrátka si užij pohodovou atmosféru.
  • Skvělé benefity: Pružná pracovní doba, možnost home office, stravenková karta, Multisport karta, firemní slevy, relaxační zóna na pracovišti a mnoho dalšího.

Co od tebe očekáváme?

  • Hledáme nové kolegy, kteří se C# .NET mají zkušenosti. Očekáváme, že budeš mít praxi ideálně 4 roky s vývojem webových aplikací v .NET Framework / .NET Core anebo máš za sebou práci, která ty čtyři roky vykompenzuje.
  • Bonusové body dostaneš za: znalost full stacku a databází, znalosti v oblasti Microsoft.NET a také, pokud máš zkušenosti s JIRA a Confluence

Nejsme jen další korporát. Nabízíme ti individuální přístup a přátelské prostředí, kde se budeš cítit jako doma.

Přidej se k nám a staň se součástí úspěšného herního týmu!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Vzdělávací kurzy, školení
Rozjezd zcela nového projektu
Stravenky/příspěvek na stravování
Možnost občasné práce z domova
Příspěvek na vzdělání
Kafetérie
Mobilní telefon
Individuální rozvržení pracovní doby
Firemní akce
Bonusy/prémie
Vyhrazený čas na inovace
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Notebook
Možnost studijního volna
Vlastní organizace náplně práce

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Klára Gazdíková
Tel.: +420602132306
E-mail: poslat životopis
Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když vyplníte formulář.Odpovědět na nabídku