Reagujte bez životopisu

Angular vývojář do oblasti logistiky (70-80.000 Kč)

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
70 000 - 80 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chceš být součástí skvělého IT týmu a pomáhat s vývojem jedinečné webové logistické aplikace? Hledáme někoho, kdo se nebojí a chce pracovat na něčem velkém. Zvládneš občas komunikovat anglicky? Tak je tu příležitost právě pro Tebe!

* vývoj nových modulů softwaru pro logistiku

* postupování podle technické dokumentace

* tvorba a úprava webových aplikací

* práce s verzovacími nástroji Git, GitLab – Pull Requesty

Zaměstnanecké výhody, benefity

* stravenkový paušál více jak 3000 Kč do výplaty

* roční finanční bonusy

* podporující, přátelský kolektiv

* nadstandartní počet dní dovolené

* 1 den HO týdně

Informace o náboru

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta. Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku. Pozice je vhodná také pro vývojář, programátor, developer, programmer, se znalostí javascript, typescript, angular framework, git, gitlab, websocket, graphql, rxjs, rest, restful api. Jobs Contact Personal, s.r.o. se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Vývoj SW pro logistiku

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* zkušenosti na pozici Angular vývojáře

* znalost Typescript - výhodou

* Zvládneš číst technickou dokumentaci v angličtině?

* zájem o logistiku přínosem

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Kateřina Kočková
Tel.: +420602335781
E-mail: poslat životopis
Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když vyplníte formulář.Odpovědět na nabídku
ID: 4851761  Datum zveřejnění: 10.6.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 70 000 Kč/měsíc