Děkujeme za pochopení.
Zobrazit podobné nabídky

PLC programátor
Jobs Contact Personal, s.r.o.
Ostrava, Česko
plný úvazek
Od 35 000 Kč/měsíc
Informace o pracovním místě
Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti
Pro naše dlouhodobé a inovativní projekty v oblasti farmacie, hledáme PLC programátora, který bude součástí našeho dynamického týmu. Tento projekt zahrnuje práci na špičkových technologických řešeních, které mají přímý dopad na automatizaci procesů v oblasti výroby a distribuce farmaceutických produktů.
* Programování řídicích aplikací na základě funkčních specifikací.
* Testování funkcí interně i se zákazníky.
* migrace ze starého softwaru na nový systém Advanta.
* Uvádění zařízení do provozu u zákazníka.
Zaměstnanecké výhody, benefity
* Možnost profesního růstu a rozvoje.
* 25 dní dovolené a sicks days.
* Příjemné pracovní prostředí a podporu ve všech fázích projektů.
* Atraktivní platové ohodnocení a benefity.
* Ovoce a výborná káva
* Krásné moderní kanceláře
Informace o náboru
Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.
Jobs Contact Personal, s.r.o. se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.
Společnost, pro kterou je pozice obsazována
PLC automatizace
Požadavky na zaměstnance
Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální
Vzdělání v oboru
Osobnostní předpoklady a dovednosti
* Minimálně SŠ vzdělání v oboru elektro.
* Zkušenosti s programováním PLC systémů (automatizace).
* Vyhlášku 50.
* Angličtinu na komunikativní úrovni pro spolupráci se zahraničními zákazníky