Pracovník ve výrobě

Jobs Group, s.r.o.

Místo práce
Dolní Bukovsko, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
27000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do výrobní společnosti, hledáme pracovníka na směnný provoz (2 dny práce, 2 dny volno). Jedná se o obsluhu a údržbu automatizované linky. Rádi zaučíme. Pokud máte vzdělání v oblasti elektro, můžete se stát i mistrem ve výrobě. Nabízíme nástupní plat mezi 25 000- 40 000 Kč/hrubého/měsíc. Přesnou výši Vám sdělíme dle Vašich zkušeností po zaslání životopisu. Práce je vzdálená cca 15 km od Českých Budějovic (mezi ČB a Veselím nad Lužnicí)

Zaměstnanecké výhody, benefity

25 dnů dovolené, snídaně, stravenky

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Výrobní společnost

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Firma Jobs Group je ryze česká společnost se sídlem v Praze. Činnost společnosti se zaměřuje především na zprostředkování zaměstnání .

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3544329  Datum zveřejnění: 21.11.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 27000