Mechanik

Jobs Group, s.r.o.

Místo práce
Souběžná, Hovorčovice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do rodinné společnosti hledáme zaměstnance (i absolventa) na plný pracovní úvazek. Zabýváme se montáží a výrobou různých typů nástaveb na nákladní automobily. Vaší náplní práce bude technická podpora prodejců, diagnostika závad na hydraulických zařízeních, řešení problémů technického rázu…Vše bychom Vás však naučili.

Požadavky:
Výuční list
Znalost stejnosměrné proudové charakteristiky výhodou
Řidičský průkaz B
Odborná praxe není požadována
Samostatnost, flexibilita, ochota vzdělávat se…

Zaměstnanecké výhody, benefity

Výborné platové podmínky.
Dvouměsíční zkušební doba. Pracovní smlouva na dobu neurčitou.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Rodinná firma zabývající se výrobou nástaveb na nákladní automobily.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Firma Jobs Group je ryze česká společnost se sídlem v Praze. Činnost společnosti se zaměřuje především na zprostředkování zaměstnání .

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3606808  Datum zveřejnění: 30.7.2021