90 000 - 100 001 CZK

Lékař pediatr/imunolog

Jobs Group, s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou
Celková mzda (bruto)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do Prahy a blízkého okolí hledáme lékaře s atestací, nebo v přípravě na atestaci v oboru dětské lékařství, nebo imunologie. Pokud jste lékař máte zájem o práci s dětmi máte tu možnost poznat naši práci. Pokud se chcete odklonit od práce s dětmi a zajímala by Vás více imunologie, tak to také není problém. Měl byste na starosti imunologická vyšetření.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Dokážeme Vám zastřešit přípravu na atestaci. Služební automobil k soukromému využití. Skvělé platové podmínky.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Nemocnice, ambulantní lékařská činnost, další zdravotní péče

Soukromé zdravotnické zařízení

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

lékařství

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Firma Jobs Group je ryze česká společnost se sídlem v Praze. Činnost společnosti se zaměřuje především na zprostředkování zaměstnání .

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Markova 594/10
158 00 Praha 5

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Vítězslav Lamač
E-mail: poslat životopis
ID: 3784888   Datum zveřejnění: 11.10.2019