Vedoucí DRG týmu

Jobs Group, s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 60 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do větší nemocnice hledáme nejlépe lékaře, setru, ekonoma, nebo zaměstnance zdravotní pojišťovny. Jeho(její) náplní práce bude:
Zodpovědnost za rozvoj systému DRG v podmínkách nemocnice.
Sledování a znalost aktuální metodiky účtování DRG.
Vedení a průběžné školení pracovníků kódujících hospitalizační případy.
Realizace nezávislého auditu zdravotnické dokumentace.
Hodnocení nákladovosti hospitalizačních případů a dosažených ekonomických výsledků za poskytovanou zdravotní péči.
Znalost aktuální metodiky DRG, MKN 10, Sazebníku výkonů, základní zdravotnické legislativy.

Požadavky:
-Schopnost vést tým cca 15 spolupracovníků
- Praxe v oblasti účtování zdravotní péče zdravotním pojišťovnám, schopnost komunikace se zdravotními pojišťovnami.
- Orientace ve způsobech vykazování a úhradě zdravotní péče.
- Znalosti v oblasti ekonomiky zdravotnictví.
- Samostatnost

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme opravdu skvělý plat a ubytování mimopražských.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Nemocnice, ambulantní lékařská činnost, další zdravotní péče

Zdravotnické zařízení

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Firma Jobs Group je ryze česká společnost se sídlem v Praze. Činnost společnosti se zaměřuje především na zprostředkování zaměstnání .

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4027297  Datum zveřejnění: 29.1.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 60 000 Kč/měsíc