Senior/Hlavní účetní - možnost částečný home-office

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte kvalitní účetní praxi? Zajímáte se o komplexní finance? Domluvíte se komunikativně anglicky? Úspěšná, nadnárodní logistická společnost přijme do svého týmu vhodného kandidáta na pozici:

SENIOR ÚČETNÍ

Pražská pobočka má cca 10 lidí a Vy byste pracoval/a přímo pod managerem pobočky a byl/a jeho pravou rukou. Pozice je samostatná (bez asistentky) a do budoucna se předpokládá postupně zaučování do širší oblasti financí - controlling.

Náplň práce:
• Kompletní zpracování účetnictví
• Reporting v anglickém jazyce
• Zpracování daňových přiznání (DPH, DPPO, daň z nemovitostí, silniční daň apod.)
• Odpovědnost za jednání s daňovým úřadem, bankami a dalšími institucemi
• Zajištění správnosti účetních postupů
• Příprava dat pro externí audit
• Spolupráce s auditory (vnějšími a vnitřními)
• Postupné rozšiřování aktivit i do oblastí controllingu a finančního reportingu

Požadavky:
• SŠ/VŠ ekonomického směru
• Praxe se zpracováním kompletního účetnictví
• Samostatnost - za účetnictví zodpovídáte pouze vy, není k dispozici asistent/ka
• Znalost daňové problematiky
• Znalost AJ na komunikativní úrovní úrovni B2 - důležité je nebát se mluvit

Nabízíme:
• Smlouvu na dobu neurčitou
• Zajímavé a stabilní zaměstnání
• Rodinné prostředí v týmu cca 10ti lidí
• Příležitost rozvíjet kariéru
• Výborné platové ohodnocení
• Nástup ihned, pracoviště Praha 6

PZN. Klient je otevřený i maminkám po mateřské dovolené, možnost částečného homeoffice!!!

V případě zájmu nám prosím pošlete Váš životopis v českém a anglickém jazyce. Na osobní informativní schůzce probereme Vaše požadavky a připravíme Vás na pohovor tak, abyste uspěli.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2758949  Datum zveřejnění: 10.10.2016