Účetní se zaměřením na DPH

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost poskytující účetní poradenství a služby v oblasti financí, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici VAT SPECIALIST. Úkolem na pozici je zpracování DPH výkazů podle potřeb klienta s důrazem na kvalitní komunikaci a dodržení termínu zpracování. Klienty jsou firmy působící v různých zemích EU.

V tuto chvíli je klient otevřen jak seniorním, tak juniorním profilům. Možnost zkráceného úvazku pro studenty posledních ročníků VŠ je také dostupná. Rádi od Vás uslyšíme, pokud jste v účetnictví zavedený profesionál i pokud jste nadějný student, kterého účetní a daňové předměty ve škole baví.

Vaším úkolem bude:

- zpracovávat DPH výkazy klientů
- připravovat daňová přiznání, finanční výkazy a účetní dokumenty pro klienty
- poskytovat konzultace v oblasti daní (mezinárodní zdanění, DPH, daň z příjmu PO)
- aktivně komunikovat se zahraničními klienty

Hledáme kolegu/kolegyni s:

- VŠ vzděláním ekonomického zaměření
- znalostí daní (přímé, nepřímé)
- AJ minimálně na úrovni B2
- samostatným přístupem k práci, pozitivním naladěním a chutí vzdělávat se

Můžeme vám nabídnout:

- dobré finanční ohodnocení, navýšení platu po zkušební době, roční bonusy
- moderní zázemí a přátelský tým
- možnost růstu
- různorodá práce (daňové účetnictví několika menším firmám)
- možnost spolupráce na HPP, ale i na DPČ v případě studenta oboru účetnictví/daně na VŠ
- jazykové kurzy, stravenky, sick days a další benefity

Budeme se těšit na vaše životopisy.

Lokalita: Praha 3

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Poradenská společnost v oblasti účetnictví

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

ekonomického směru

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2827429  Datum zveřejnění: 25.11.2016