KAM - poprodejní servis

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost působící v oblasti prodeje a následného servisu elektricky poháněných dveřních zařízení, které využívají firmy na celém území ČR, hledáme vhodného kandidáta/vhodnou kandidátku na pozici Key Account Manager - poprodejní servis. Hlavním úkolem nového kolegy/nové kolegyně bude uzavírání servisních smluv se stávajícími zákazníky v místě jejich činnosti. Pozice je proto vhodná pro někoho, kdo rád komunikuje a cestuje po ČR, služební vůz je samozřejmostí. Vhodný kandidát se bude pohybovat polovinu týdne v terénu (v rámci ČR), druhou polovinu v kanceláři na Praze 5.

Náplň práce:

- návštěvy klientů (obchodní řetězce, obchodní domy, firmy, hotely, letiště) za účelem sepsání servisní smlouvy, kterou musí mít vlastník dveřního systému dle norem EU s některým ze subjektů poskytující servis podepsanou
- reagovat na přání, požadavky a stížnosti zákazníků
- spolupráce s obchodním oddělením
- administrace smluv v interním systému

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

- zaškolení na pozici
- pracovní pomůcky - automobil + mobilní telefon i k soukromému používání
- práci pro jednu z nejúspěšnějších společností v daném oboru na trhu
- nadstandardní platové ohodnocení
- jazykové kurzy
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na penzijní připojištění ve výši 1000,-/měsíc
- stravenky 90,-
- nástup možný ihned, případně dohodou, klient na kandidáta počká, až uběhne výpovědní doba

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Prodej a servis dveřních systémů

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:

- SŠ vzdělání
- aktivní, komunikativní, příjemnou osobnost
- ochotu pohybovat se v terénu
- předchozí obchodní zkušenost vítána

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2831709  Datum zveřejnění: 29.11.2016