Senior PR a marketingový specialista - development

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, velkou realitní developerskou společnost, hledáme zkušeného kandidáta na pozici:

"Senior PR a marketingový specialista - development"

Stanete se součástí oddělení development managementu (cca 20 lidí), které se stará o projekty, které se plánují, schvalují nebo jsou ve výstavbě (nákupní centra, kancelářské prostory, retail parky). Hlavní náplní Vaší práce bude zaštiťování externí komunikace v rámci tohoto oddělení:

- externí komunikace nejenom se širokou, ale i s odbornou veřejností
- zpracování informací do tiskových zpráv
- aktivní komunikace přes různé sociální kanály
- starání se o mediální obraz
- zodpovědnost za krizovou komunikaci
- sjednocení a propojení marketingových služeb - tisk materiálů, tvorba propagačních věcí atd.
- spolupráce s kolegy z korporátního marketingu

Hledáme zkušeného a samostatného člověka, který:
- má zkušenosti v technickém, stavebním oboru, rozumí stavařině
- má zkušenosti z oblasti PR a marketingu v oblasti developmentu nebo realit
- zvládá reprezentativní komunikaci a jednání
- má velmi dobrý písemný projev v českém jazyce (tiskové zprávy)
- je zvyklý na komunikaci napříč různými úrovněmi firmy, včetně externích klientů
- je pro-aktivní, samostatný
- zvládá středně pokročilou angličtinu

Klient může nabídnout:
- samostatnou pozici v rámci úspěšné a etablované společnosti
- různorodost náplně práce
- velmi dobré platové ohodnocení, 13 a 14 plat
- 5 týdnů dovolené a 5 sick days
- stravenky, zdarma vstup do posilovny a multisport
- pracoviště v centru Prahy
- nástup možný ihned

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3250577  Datum zveřejnění: 22.11.2017