Logistický specialista do skladu

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracujete pečlivě, systematicky a hledáte stabilní náplň práce? Práci na počítači máte rádi, ale sedět za ním osm hodin v kuse nechcete? Chcete odcházet domů s čistou hlavou? Pak čtete ten správný inzerát, náš klient - nadnárodní obchodní společnost, hledá kolegu na pozici Logistický specialista do skladu právě Vás.
Vaší hlavní náplní práce bude administrativní činnost spojená s příjmem a výdejem zboží, kontrola dokumentů a komunikace se zákazníky. Budete mít na starosti také organizování oběhu skladovacích dokladů a vedení předepsané skladové evidence. Pozice je vhodná i pro absolventy.
Co by měl nový kolega umět:
• Mít praxi v administrativě
• Umět pracovat s Excelem, znalost SAPu výhodou
• Umět pracovat v MS Office
• Být pečlivý, samostatný, komunikativní
• Být fyzicky zdatný – manipulace se středně těžkými břemeny

Co nabízíme:
• Pracovní dobu 8:30-17:00
• Vhodné pro absolventy – možnost růstu v rámci firmy
• Kurzy AJ, stravenky, 5 týdnů dovolené a super firemní akce
• Slevy na vlastní produkty
• Pracoviště ve Vokovicích – Praha 6
• Nástup od ledna 2018

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

velkoobchod

Jedna z předních značek domácích spotřebičů v Evropě.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3263104  Datum zveřejnění: 10.1.2018