Senior účetní

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
30000-50000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro českou společnost, která poskytuje kompletní účetní služby malým i velkým organizacím, jde především o vedení účetnictví a zpracování mezd, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

SENIOR ÚČETNÍ

Požadujeme:
• SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
• znalost podvojného účetnictví podmínkou
• znalost jednoduchého účetnictví výhodou
• znalost závěrkových operací až po daňové přiznání výhodou
• velmi dobrou znalost českých účetních standardů, praktickou znalost účetnictví
• praxi v oboru
• pečlivost, přesnost, odpovědnost, flexibilitu
• ochotu k vyššímu pracovnímu nasazení

Náplň práce:
• komplexní vedení a zpracování účetnictví v účetní firmě (banka, pokladna, přijaté a vydané faktury, interní doklady, majetek, cestovní náhrady, atd.)
• příprava reportů
• zpracování účetní závěrky
• zpracování přiznání k DPH

Nabízíme:
• pracoviště v centru Prahy s vynikající dostupností hromadnou dopravou
• práci v malém kolektivu na hlavní pracovní poměr
• ohodnocení dle výkonu

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Česká společnost, která poskytuje kompletní účetní služby malým i velkým organizacím.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3308445  Datum zveřejnění: 12.2.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30000-50000