Logistik s angličtinou a němčinou

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
40000 - 60000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

LOGISTIK S NĚMČINOU A ANGLIČTINOU

Jste pozitivní a ambiciózní člověk, kterého motivují výsledky a rád pracuje v multikulturním prostředí ? Máte zkušenosti v logistice a rád/a byste se dál pohyboval/a a rozvíjel/a v oboru ?
Náš klient, významná mezinárodní obchodní společnost, hledá nové anglicky a německy mluvíci kolegy pro logistické oddělení.

POŽADUJEME:

• Plynulá AJ a NJ na denní bázi slovem i písmem (AJ - úroveň B2, NJ - úroveň C1)
• Předchozí zkušenosti v logistice (min. 2 roky, sektor spotřebního zboží výhodou)
• Zkušenost s prací v multikulturním prostředí
• Zkušenost s vedením projektu výhodou
• Výborné znalosti v oblasti logistiky a zásobování
• Aktivní přístup k řešení problémů a rozhodování
• Výborné komunikační schopnosti
• Analytické schopnosti a smysl pro detail
• Týmového ducha, spolehlivost a odolnost vůči stresu

CO NABÍZÍME:

• Stabilní zázemí mezinárodní, stále se rozvíjející společnosti
• Ambiciózní prostředí se silnou kulturou a principy
• Multikulturní, mladý a přátelský tým
• Plné zaškolení
• Možnost růstu
• Obsáhlý balíček benefitů a motivující platové ohodnocení
• Nástup možný ihned nebo po dohodě

Pokud Vás tato nabídka zaujala, Vaše CV prosím zasílejte v českém i anglickém jazyce.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Významná mezinárodní obchodní společnost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Německý jazyk - Pokročilý (C1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3314267  Datum zveřejnění: 19.2.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 40000 - 60000