Úvěrový analytik

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
40000 - 45000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného klienta, nadnárodní společnost působící v oblasti pojišťovnictví/leasingu, hledáme šikovného uchazeče pro oddělení Credit & Risk na pozici:

ÚVĚROVÝ ANALYTIK

Náplň práce:

• Finanční analýza, zpracování podkladů a celkové posouzení
• Řízení úvěrových rizik a rating korporátních klientů
• Příprava návrhů pro schvalování závazků
• Podpora pro account manažery

Požadujeme:

• VŠ ekonomického směru, vhodné i pro absolventy
• Pokročilá znalost AJ (B2/C1)
• Znalost finanční analýzy
• PC pokročilá uživatelská úroveň
• Analytické myšlení a komunikační schopnosti

Nabízíme:

• Stabilní zázemí mezinárodní společnosti
• Moderní a přátelské pracovní prostředí
• Skvělé finanční ohodnocení a balíček benefitů

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Nadnárodní společnost působící v oblasti pojišťovnictví/leasingu

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3319629  Datum zveřejnění: 26.2.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 40000 - 45000