Marketing Coordinator

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chcete pracovat v oblasti marketingu a dále s rozvíjet a učit ? Máte rádi práci v menším přátelském týmu ? Chcete pracovat v dynamickém prostředí mezinárodní společnosti a stavíte se k výzvám čelem ? Pokud ano, tato nabídka je přímo pro Vás !

Náš klient, mezinárodní obchodní společnost, hledá pohodového kolegu na pozici:

MARKETING COORDINATOR

Hlavní náplň práce:

Spolupráce v týmu a spolu se zahraniční centrálou na zavádění, upravování a plnění marketingové strategie. Denním chlebem na této pozici je koordinace marketingových aktivit, přizpůsobení centrálně vydaných plánu i materiálů na Českou Republiku, komunikace s dodavateli, sběr dat, práce s různými marketingovými nástroji a reporting.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co nabízíme ?

• Stabilní zázemí silné mezinárodní společnosti
• Přátelský kolektiv
• Využití cizího jazyka na denní bázi
• Motivující platové ohodnocení a balíček benefitů

Informace o náboru

Vaše CV prosím zasílejte v ČJ/SK a AJ. Budeme se těšit na vaše reakce !

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Mezinárodní obchodní společnost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co požadujeme ?

• Zkušenost v oboru – koordinace aktivit, tvorba a produkce marketingových materiálů (hl.oblast letáků, newsletterů, brožur, atd.), minimálně 1 rok
• Angličtina na úrovni B2/C1 – aktivní slovem i písmem, denní komunikace
• Němčina výhodou, ne podmínkou
• SŠ/VŠ v oboru marketingu výhodou
• MS Office – pokročilý uživatel
• Samostatnost, organizační schopnosti
• Komunikativní, zodpovědná osobnost

A také pozitivního, přátelského a aktivního kolegu, kterému bude vyhovovat rodinnější atmosféra týmu.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3331236  Datum zveřejnění: 9.3.2018