Produktový Specialista – Spousta benefitů!

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha, Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného a hodně známého klienta, který působí v oblasti financování a prodeje, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici „PRODUKTOVÝ SPECIALISTA – finanční produkty“.

Jelikož se firmě dlouhodobě dobře daří, hledáme někoho, kdo se bude podílet na vývoji a nastavení nových, konkurenceschopných finančních produktů v oblasti spotřebitelského úvěru, a to ve spolupráci s marketingem, risk managementem, controllingem aj.

Hledáme analytický mozek, který se rád „vrtá“ v číslech, finančních datech, rád kalkuluje a nastavuje vhodné ceny. Tato pozice je pro firmu klíčová, jelikož určuje, jak se služby budou líbit a jak se bude společnosti dařit!

A proto potřebujeme:

• Zkušenost s komplexním vývojem finančních produktů/business analýzou, ideálně v bankovním či finančním sektoru (bankovnictví, pojišťovnictví, leasing...)
• Analytickou mysl, která si hravě poradí s Excelem a Power Pointem
• Samostatnost, entusiasmus pro hledání nových řešení a nápadů
• Aktivní angličtinu pro komunikaci s mateřskou společností

Co na Vás čeká:

• Komplexní vývoj finančních produktů (factoring, úvěry atd.)
• Finanční kalkulace výnosnosti
• Příprava produktové dokumentace
• Sledování konkurence a trhu
• Tvorba prezentací a podkladů, tudíž i spolupráce s marketingem aj.

Náš klient je stabilní společnost se zahraničním kapitálem, u které se rozhodně nebudete nudit. Právě naopak, nabízíme stabilní zázemí pro Váš rozvoj, uplatnění Vašich zkušeností a prostor pro nápady, které si můžete zapsat do CV jako úspěchy pro známou nadnárodní společnost. Rovněž nabízíme OPRAVDU rozsáhlé portfolio benefitů (bonusy, 5 týdnů dovolené, stravenky, sick days, příspěvky na pojištění, další vzdělávání, výhodné firemní služby, firemní restaurace, lékařská starostlivost atd. ) a motivující ohodnocení.

Pokud máte zájem, ale jste stále v pracovním procesu s Vaším současným zaměstnavatelem, ozvěte se nám – na kvalitní spolupracovníky si náš klient rád počká!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

Náš klient je mezinárodní společnost aktivní v oblasti financování.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3341542  Datum zveřejnění: 25.6.2018