Recepční s angličtinou

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného klienta, nadnárodní společnost působící v oblasti zdravotnictví a farmacie, hledáme kandidáta na pozici:

RECEPČNÍ s angličtinou

Stanete se součástí menšího 4-členného týmu a Vaší hlavní náplní práce bude péče o chod recepce, která má cca 550 zaměstnanců:

- zajištění chodu recepce
- vítání a ohlašování návštěv
- zodpovědnost za „access cards“, vydávání návštěvnické propustky
- vyřizování telefonátů, pošty a kurýrních služeb
- poskytování všeobecných informací
- ad hoc administrativní činnosti

Požadujeme:

- velmi dobrou angličtinu a češtinu (mluvenou i psanou formu)
- skvělé organizační a komunikační dovednosti
- pro-aktivní přístup a „can do“ přístup
- dynamičnost, odpovědnost a spolehlivost

Nabízíme:

- práci ve stabilním prostředí nadnárodní společnosti
- práce na hlavní pracovní poměr (pracovní doba cca 8:00-17:00)
- využití jazyků na denní bázi
- samostatnou a odpovědnou práci
- práce v týmu
- perfektní benefity
- nástup ihned

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Nadnárodní společnost působící v oblasti zdravotnictví a farmacie

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3341741  Datum zveřejnění: 21.3.2018