Office Manager

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte zkušenosti s pokročilou administrativou a office managementem ? Chcete pracovat v dynamickém ale přátelském prostředí stabilní mezinárodní společnosti ? Stavíte se k výzvám čelem ? Pokud ano, tato nabídka je přímo pro Vás !

Náš klient, mezinárodní obchodní společnost, hledá kolegu na pozici:

OFFICE MANAGER

Co budete mít na starosti a co byste proto měli splňovat ?

• „Pravá ruka vedení“ – administrativní, koordinační a organizační podpora
• Kontaktní osoba – komunikace všemi směry (zahraniční centrála, dodavatelé, správa budovy,...)
• Analytická osoba – vypracovávání výzkumů, reportů, přehledů
• Organizační schopnosti – organizace eventů, firemních akcí
• Spolehlivost a zodpovědnost – evidence dokumentů, tvorba prezentací, řešení ad hoc problémů

Co ještě požadujeme ?

• Zkušenost v administrativě (4 roky) nebo office managementu (alespoň 2 roky) v korporátním prostředí
• VŠ vzdělání
• AJ na úrovni B2/C1 a ČJ rodilý mluvčí
• NJ velkou výhodou
• Pokročilá znalost MS Office
• Organizační a komunikační schopnosti na vysoké úrovni
• Flexibilita, zodpovědnost a odolnost vůči stresu

Ale také pozitivního, přátelského a aktivního kolegu.

Co nabízíme ?

• Stabilní zázemí silné mezinárodní společnosti
• Různorodou práci a možnost osobního rozvoje
• Přátelský kolektiv
• Využití cizího jazyka na denní bázi
• Motivující platové ohodnocení a balíček benefitů

Vaše CV prosím zasílejte v ČJ a AJ. Budeme se těšit na vaše reakce !

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Mezinárodní obchodní společnost

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3342613  Datum zveřejnění: 22.3.2018