Reporting Účetní - Spousta benefitů a spolupráce na klíčovém projektu!

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného a hodně známého klienta, který působí v oblasti financování a prodeje, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici REPORTING ÚČETNÍ.

Vaší hlavní náplní práce bude příprava a zpracování kompletního reportingu za společnost (CLFA, IFRS, CNB). „Zpestřením“ práce bude aktivní spolupráce s účetním a projektovým týmem, který bude implementovat nový interní obchodní systém. Tím to ale nekončí! Počítá se s Vámi také při jiných zajímavých projektech do budoucnosti.

Požadavky:

• SŠ/VŠ ekonomického, technického nebo matematického směru
• Praxe se zpracováním účetnictví/reporting - hledáme zkušené kandidáty (3-5 let praxe)
• Výhodou je zkušenost s IFRS/CAS
• Samostatnost, dobrá komunikace, organizační schopnosti, orientace na detail
• Znalost AJ na komunikativní úrovní úrovni B2 - prezentace práce, emaily, telefon

Co na Vás čeká:

Náš klient je středně velká stabilní společnost se zahraničním kapitálem, u které se rozhodně nebudete nudit. Právě naopak, nabízíme stabilní zázemí pro Váš rozvoj, uplatnění Vašich zkušeností a prostor pro nápady, které si můžete zapsat do CV jako úspěchy pro známou nadnárodní společnost. Rovněž nabízíme OPRAVDU rozsáhlé portfolio benefitů (5 týdnů dovolené, sick days, příspěvky na pojištění, jazykovou výuku, sport; další vzdělávání - školení, pobyty v zahraničí; aktivity i pro rodiny zaměstnanců, firemní restaurace, očkování, služby firmy.....) a motivující ohodnocení.

Pokud máte zájem, ale jste stále v pracovním procesu s Vaším současným zaměstnavatelem, ozvěte se nám – na kvalitní spolupracovníky si náš klient rád počká!

Pošlete Váš životopis a na osobní informativní schůzce probereme Vaše požadavky a připravíme Vás na pohovor tak, abyste uspěli!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

Úspěšná, původem česká společnost v oblasti financování

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3351300  Datum zveřejnění: 5.6.2018