Produktový specialista - Úvěry

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha, Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného klienta, nadnárodní společnost působící v oblasti pojišťovnictví/leasingu, hledáme šikovného uchazeče na pozici:

PRODUKTOVÝ SPECIALISTA - úvěry

Náplň práce:

• Spravování a případný vývoj/úprava produktu – úvěry a financování
• Příprava a schvalování dokumentace
• Finanční analýza a kalkulace
• Spravování a případný vývoj/úprava produktu – úvěr
• Produktová podpora pro zákazníky i kolegy
• Monitoring trhu/konkurence
• Tvorba informačních podkladů
• Marketing produktu

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

• Stabilní zázemí mezinárodní společnosti
• Moderní a přátelské pracovní prostředí
• Motivující finanční ohodnocení a skvělý balíček benefitů
• Flexibilní pracovní doba

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Finanční poradenství, zprostředkování finančních služeb a pojištění

Nadnárodní společnost působící v oblasti pojišťovnictví/leasingu

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:

• VŠ ekonomického směru, vhodné i pro absolventy/ SŠ + praxe na obdobné pozici
• Znalost finanční matematiky nebo praxe s finančními produkty
• Pokročilá znalost AJ (B2/C1)
• PC pokročilá uživatelská úroveň (MS Office, hlavně Excel)
• Komunikační schopnosti, flexibilita, odolnost vůči stresu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3361067  Datum zveřejnění: 14.5.2018