Konzultant B2B - Rychlý kariérní posun !

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Praha-východ, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
30000-35000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máš ambice se dále posouvat a případně i pracovně vycestovat ?
Baví Tě komunikace s lidmi a orientace na zákazníka Ti není cizí?
Chceš stabilní práci, kde budeš plnohodnotnou součástí týmu?
Chceš pracovat v příjemném, přátelském a podporujícím prostředí ?

Čti dál!

Pro americkou nadnárodní společnost, leadera ve svém oboru, hledáme energického a komunikativního kolegu:

KONZULTANT B2B - High potential

! Nejedná se o telemarketing a aktivní prodej !

Hlavní náplň práce:

- konzultační servis pro stávající klienty
- produktová a zároveň informační podpora pro zákazníky
- aktivní řešení problémů zákazníků (email, telefon)
- komunikace a spolupráce s dalšími oddělení v rámci společnosti
- zpracování související administrativy

Požadavky:

- praxe v zákaznickém servisu či se zpracováváním objednávek
- příjemná komunikace, pro-zákaznický přístup, ochota
- schopnost prioritizace, samostatnost, zodpovědnost
- časová flexibilita: pracovní směny jsou 7:00 (7:30)- 16:00 (16:30)
- AJ na pokročilé komunikativní úrovni (B2/C1), další jazyk výhodou
- Drive a ambice pro rozvoj
- Zájem o možnost práce v zahraničí

Nabídka:

Parádní start kariéry!

Práce pro skvělou nadnárodní společnost, která přesto funguje v rodinném duchu a může se chlubit velmi nízkou fluktuací zaměstnanců. Přesto je to velmi ambiciózní prostředí, které se snaží stále rozvíjet. Je zde velmi přátelské prostředí a funguje zde otevřená komunikace, nemusíš se tedy bát na cokoliv zeptat nebo probrat představy, nápady a další postup. Společnost dbá na individuální přístup, osobnostní i kariérní rozvoj a hlavně na spokojenost svých zaměstnanců.

Tzn. : Udělají pro Tebe maximum! Protože spokojený zaměstnanec = ideální prostředí a dobře odvedená práce.

Další informace a benefity:

- 25 dní dovolené, sick days, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, 100% platu v období nemoci/práceneschopnosti během prvních 14 dní a mnoho dalších!
- pracoviště Praha Východ (MHD zastávka přímo u kanceláře), nebo možnost parkování
- nástup možný ihned - pozice otevřená do konce března!

Nenech si ujít skvělou příležitost!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Mezinárodní leader v oblasti prodeje stavebních doplňků, pomůcek a softwarů

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3380194  Datum zveřejnění: 4.5.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30000-35000