Team Assistant – Bonusy a spousta benefitů!

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Vodičkova 17, Nové Město, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného a hodně známého klienta, který působí v oblasti financování a prodeje, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici TEAM ASSISTANT pro spravování fleetového segmentu zákazníků. Zní to komplikovaně? Vůbec ne!

Náš klient hledá do svého pohodového týmu někoho, kdo by proaktivně a s přehledem zvládl přímou komunikaci s externími a interními klienty (tj. s kolegy ve firmě a se zákazníky ze segmentu fleet).

Potřebujeme proto:

- Abys měl/a SŠ nebo VŠ vzdělání ekonomického směru
- Aby ses nebál/a přímé komunikace
- Abys včas a kvalitně zpracoval/a požadavky jak od klientů, tak od kolegů (změna parametrů smluv, reporting, vyhodnocení finančního vypořádání při ukončení smlouvy, příprava veškerých podkladů atd.)
- Angličtinu na komunikativní úrovni
- Výborný Excel, abys neměl/a problém vytvořit a spravovat reporty a tabulky

Nabízíme:

- Stabilní zázemí známého klienta s mezinárodním kapitálem, kde máte možnost kariérního růstu
- Přátelský team, který Ti pomůže zaučit se a růst
- Opravdu rozsáhlé portfolio benefitů včetně bonusů (5 týdnů dovolené, stravenky, sick days, příspěvky na pojištění, jazykové kurzy, sport, školení, firemní služby, firemní restauraci, nadstandardní lékařská péče, očkování, …)

V případě zájmu zašlete Vaše CV a my Vás připravíme na úspěšný pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Finanční poradenství, zprostředkování finančních služeb a pojištění

Náš klient je mezinárodní firma aktivní v oblasti finančních služeb.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Ekonomie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3424887  Datum zveřejnění: 19.6.2018