Senior Public Relations Specialist – 13 mezd!

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Vodičkova 17, Nové Město, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náš zákazník, notoricky známá společnost v potravinářském průmyslu, hledá do svého teamu na prodejně v Praze spolehlivého a zkušeného Senior Public Relations Specialistu. Pokud jste člověk samostatný, umíte nastavit, zkoordinovat a vyhodnocovat externí komunikaci, určitě se u nás stavte!

Čeká na Vás moc příjemné prostředí, z kterého lidi odcházejí (s humorem, samozřejmě) jenom na mateřskou nebo do důchodu, krásné benefity včetně 13. platu a stabilní zázemí velké, ale rodinně působící firmy.

Co potřebujeme:

- Vysokoškolské vzdělání
- Prokazatelnou pracovní zkušenost na oddělení vnějších vztahů
- Přehled o dění na českém mediálním trhu
- Zkušenosti v přípravě mediálních materiálů, vynikající znalost českého jazyka a zkušenost s psaním textů
- Zkušenosti se zvládáním krizových situací ve styku s veřejností
- Komunikativní znalost angličtiny

Co na Vás čeká:

Senior Public Relations Specialist je odpovědný/á za nastavení komunikační strategie, udržování dlouhodobých vztahů s médii na regionální i celostátní úrovni a za zvládnutí komunikace v případě krizové situace. Úzce budete spolupracovat s marketingovým oddělením či PR agenturou a také s vedením firmy. Budete organizovat akce a připravovat materiály pro různá média a budete pečovat o dobré jméno firmy tak, jak jej znáte dnes!

Co by se Vám mohlo líbit:

- Samostatná práce, kterou si zorganizujete tak, jak se Vám dobře pracuje
- Rodinné prostředí firmy, která má mezi zaměstnavateli i zákazníky dobrou pověst
- Benefity jako stravenky, příspěvek na penzijní připojištění a další
- 13 mezd v roce
- Zaměstnanecké slevy
- A po práci si nakoupíte přímo u sebe v práci!

Co dál? Zašlete nám Vaše CV, přijďte si s námi popovídat o firemní kultuře a společně se připravíme na úspěšný pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

Náš klient je notoricky známá společnost v potravinářském průmyslu.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3427345  Datum zveřejnění: 21.6.2018